Květiny

Milujeme originalitu, různorodost a tvoření. Tvoříme podle nálady, počasí, trendů, ročního období nebo aktuální dostupnosti květin na holandském trhu i u místních farmářů. Kytice vážeme na míru každému zákazníkovi, proto není nikdy žádná stejná. Inspirujte se v naši galerii, důvěřujte nám a nechte se překvapit. 

Uvážeme Vám květinu, kterou ohromíte!


Svíčky ze sojového vosku v autorské keramice

Když se spojí ti nejlepší ve svém oboru, vznikají dokonalé věci. A jednou z nich jsou naše autorské sójové svíčky.

Sójové svíčky Vám, díky pečlivě vybraným 100% esenciálním olejům, vytvoří pohodovou atmosféru, budou elegantní dekorací nebo skvělým dárkem.

Přírodní sójový vosk hoří pomalu a čistě, je vegan, netoxický a bez parafínů!

Praskající dřevěný knot Vám navodí pocit hořícího krbu.

Dodáváme dárkově zabalené, takže si s balením nemusíte lámat hlavu.


Workshopy

Máte rádi květiny? Rádi tvoříte? Nebo se právě neodvažujete, protože si nevěříte?

V každém z nás dřímá kreativní duše, tak se nechte vést a odpočiňte si, zrelaxujte a načerpejte energii při spontánním tvoření.


Připravíme pro Vás tématický workshop. Ať už se rozhodnete uspořádat rozlučku se svobodou, firemní teambuilding, vánoční večírek nebo jen tak s kámoškama pro radost.

Mechové obrazy

Hitem dnešní doby a současného designu je ozeleňování prostředí, ať už se jedná o interiéry, či exteriéry.

Mechové obrazy jsou dokonalým, elegantním, stylovým doplňkem pro Váš domov, kancelář, restauraci nebo třeba ateliér, který nevyžaduje žádnou údržbu. 

Velmi populárními se staly mechové stěny a obrazy. Tyto dekorativní zelené plochy jsou skvělým způsobem, jak se rychle a efektivně zbavit stresu, navodit pocit svěžesti a odpočinku. Zároveň zelená barva přináší tolik potřebné spojení s přírodou.

Mechové obrazy tvoříme nejčastěji na míru, dle přání zákazníka.